Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Solitaire Diamond Carat | 0.10 ct |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Estimated time of dispatch | 4 to 5 weeks |
|---|---|
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gemstone | Diamond |
| Color | |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Estimated time of dispatch | 4 to 5 weeks |
|---|---|
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gemstone | Diamond |
| Color | |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Estimated time of dispatch | 4 to 5 weeks |
|---|---|
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gemstone | Diamond |
| Color | |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Rose Gold |
| Bracelet Length | 19 cm, 24 cm |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Chain Thickness | 2.9 mm |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Chain Styles | Figaro Chain |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Cut Styles | Round-diamonds |
| Solitaire art | Solitaire Pendant |
| Gemstone | Green Sapphire |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Solitaire Diamond Carat | 5 mm |
| Color | Green |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gemstone | |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Blue |
| Gemstone | Quartz, Topaz |
| Necklace Length | 38 cm, 40 cm, 42 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Jewellery Art | Colliers |
|---|---|
Gold Color | Yellow Gold |
| Gemstone | Carnelian |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | Yellow |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Solitaire Diamond Carat | 0.10 ct |
| Gemstone | Diamond |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Rose Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Bracelet Length | 19 cm, 22 cm |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 9K / 375 |
| Chain Thickness | 4 mm |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Chain Styles | Figaro Chain |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Art | Earring |
|---|---|
Gold Color | Yellow Gold |
| Gemstone | Carnelian |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | Yellow |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Jewellery Art | Earring |
|---|---|
Gold Color | Yellow Gold |
| Gemstone | Onyx |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | Yellow |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Necklace Length | 40 cm, 42 cm, 45 cm, 50 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
|---|---|
| Brand | Opal collection by Sophy Geneva |
| Color | Blue, Multicoloured |
| Gemstone | Opal |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Sterling Silver / 950 |
| Gold Color | Silver |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
|---|---|
| Brand | Opal collection by Sophy Geneva |
| Color | Blue, Multicoloured |
| Gemstone | Opal |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Sterling Silver / 950 |
| Gold Color | Silver |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account