Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
|---|---|
| Brand | Opal collection by Sophy Geneva |
| Color | Blue, Multicoloured |
| Gemstone | Opal |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Sterling Silver / 950 |
| Gold Color | Silver |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Cut Styles | Round-diamonds |
| Solitaire art | Solitaire Pendant |
| Gemstone | Pink Sapphire |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Solitaire Diamond Carat | 5 mm |
| Color | Pink |
| Bracelet Length | 14 cm, 16 cm, 18 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Necklace Length | 38 cm, 40 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Necklace Length | 38 cm, 40 cm, 42 cm, 45 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
|---|---|
| Gemstone | Champagne Ciamond |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Made For | Ladies |
| Solitaire art | Solitaire Earring |
| Cut Styles | Round-diamonds |
| Solitaire Diamond Carat | 0,21 Cts |
| Earrings Type-Style | Stud Earrings |
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Rose Gold |
| Color | Champagne, Cream |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Rose Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | BIcolor Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | BIcolor Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Bracelet Length | 19 cm, 22 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 9K / 375 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Cut Styles | Round-diamonds |
| Gemstone | Yellow Sapphire |
| Solitaire art | Solitaire Earring |
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Made For | Ladies |
| Solitaire Diamond Carat | 5 mm |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Cut Styles | Round-diamonds |
| Solitaire art | Solitaire Pendant |
| Gemstone | Yellow Sapphire |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Solitaire Diamond Carat | 5 mm |
| Color | Yellow |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Solitaire Diamond Carat | 0.10 ct |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Necklace Length | 38 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account