Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 789 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 788 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Structured / Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Jewellery Material | Gold 18K / 787 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Structured / Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Jewellery Material | Gold 18K / 786 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Structured / Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 785 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Matt |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 784 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Matt |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 783 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Matt |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 782 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Matt / poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 781 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 780 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 779 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 778 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 777 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 776 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 775 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 774 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 773 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 772 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 771 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 770 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 769 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 768 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 767 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 766 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account