Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Plaque |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Bracelet Size | 14 cm |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 812 |
| Gold Color | Rose Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 811 |
| Gold Color | Rose Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 810 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 809 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 808 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 807 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 806 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 805 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account