Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Necklace Length | 45 cm |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Jewellery Art | Bracelets |
|---|---|
Gold Color | Yellow Gold |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | Yellow |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Bracelet Length | 19 cm, 22 cm |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Chain Thickness | 5 mm |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Chain Styles | Carrera Chain |
| Bracelet Length | 19 cm, 22 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | Ladies |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Blue Sapphire, Diamond |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Blue |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Blue Sapphire, Diamond |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Blue |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold, Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Necklace Length | 45 cm |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Necklace Length | 50 cm, 60 cm |
|---|---|
| Brand1 | |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Jewellery Art | Necklace |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold, Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold, Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Jewellery Art | Ring |
|---|---|
Gold Color | White Gold |
| Gemstone | Diamond |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | White |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Jewellery Art | Colliers |
|---|---|
Gold Color | Rose Gold |
| Gemstone | Amethyst, Aventurine, Quartz |
| Made For | Ladies |
| Gold Color | Rose |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Bracelet Length | 19 cm, 22 cm |
|---|---|
| Gold Color | BIcolor Gold, Yellow Gold |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Chain Thickness | 5 mm |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Chain Styles | Carrera Chain |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Clarity | VS |
| Gemstone | Diamond |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account