Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 8.5-9 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya, Freshwater, South Sea, Tahiti |
| Pearl Size | 3-3.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 812 |
| Gold Color | Rose Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 811 |
| Gold Color | Rose Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 810 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 809 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 808 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Diamond |
| Jewellery Material | Gold 18K / 807 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 806 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 805 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 804 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 13 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 803 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 802 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 801 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 800 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 799 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 12 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 798 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 797 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 796 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 16 mm |
| Gemstone | Cubic zirconia (CZ) |
| Jewellery Material | Gold 18K / 795 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Matt / poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 794 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 15 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 793 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Earrings Type-Style | Hoops Earring |
| Earrings Outer diameter | 14 mm |
| Jewellery Material | Gold 18K / 792 |
| Gold Color | BIcolor Gold |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Guarantee | 12 months |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account