Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
25–34 of 34Sorted by popularity
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 761 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 760 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 759 |
| Gold Color | Bicolor Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 758 |
| Gold Color | Bicolor Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 756 |
| Gold Color | Bicolor Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 755 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 754 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 753 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 751 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| supplier |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account