Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
49–55 of 55Sorted by popularity
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 5-5.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 5-5.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 9-9.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 9-9.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 6-6.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 6-6.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Gemstone | Pearl |
| Pearl Kind | Akoya |
| Pearl Size | 3-3.5 |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Gold Guarantee | 12 months |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account