Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Color | Black, Blue, Golden, Pink, White |
|---|
| Color | Black, Cream, Green, Pink, Purple |
|---|---|
| Made For | Ladies |
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, Yellow |
|---|---|
| Made For | Ladies |
| Leather Type | Genuine Stingray, Genuine Alligator |
| Color | Black, Blue, Orange, Pink, Red, Silver, White, Yellow |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
|---|---|
| Made For | Ladies |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Pink, Red |
| Gemstone | Ruby |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Pink, Red |
| Gemstone | Ruby |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Pink, Red |
| Gemstone | Ruby |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Pink, Red |
| Gemstone | Ruby |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Pink, Red |
| Gemstone | Ruby |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Color | Pink, Red |
| Gemstone | Ruby |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Bracelet |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 2-3 Days |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | White Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 4 to 5 weeks |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Earrings |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Clarity | SI |
|---|---|
| Gemstone | Diamond, Ruby |
| Estimated time of dispatch | 4 to 5 weeks |
| Color | Pink, Red |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Yellow Gold |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account