Welcome to Sophy Jewelry
Free Shipping to CH & LI on Orders Over CHF 99
Free Shipping to EU/EEA Countries on Orders Over €199
Eurozone clients are welcome to pay in €EURO
Best Price Guarantee in the most markets of CH/EU/EEA
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | White Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Made For | kids, Ladies |
|---|---|
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold Color | Tricolor Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Jewelry Pattern | Letters |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Letters | B |
| Gold Color | Yellow Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Kids Jewelry Pattern | Religion |
| Collection | Faith Collection – Religion Symbols |
| Jewelry Pattern | Medallion, Religious Jewelry |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Collection | Zodiac Jewels |
|---|---|
| Zodiac | Aries |
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Weight | 0,5 g |
| Pendant Size | 8 x 9 mm |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Models | Model 5 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Collection | Zodiac Jewels |
|---|---|
| Zodiac | Taurus |
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Weight | 0,5 g |
| Pendant Size | 8 x 9 mm |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Models | Model 5 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Collection | Zodiac Jewels |
|---|---|
| Zodiac | Gemini |
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Weight | 0,5 g |
| Pendant Size | 8 x 9 mm |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Models | Model 5 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Collection | Zodiac Jewels |
|---|---|
| Zodiac | Cancer |
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Weight | 0,5 g |
| Pendant Size | 8 x 9 mm |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Models | Model 5 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Collection | Zodiac Jewels |
|---|---|
| Zodiac | Leo |
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Weight | 0,5 g |
| Pendant Size | 8 x 9 mm |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Models | Model 5 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Collection | Zodiac Jewels |
|---|---|
| Zodiac | Virgo |
| Jewellery Art | Pendants |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gold finish | Poliert |
| Gold Weight | 0,5 g |
| Pendant Size | 8 x 9 mm |
| Guarantee | 12 months |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Models | Model 5 |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies, Men |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | kids, Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gold Color | White Gold |
|---|---|
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Brand1 | |
|---|---|
| Gold Color | Yellow Gold |
| Jewellery Art | Pendants |
| Made For | Ladies |
| Jewellery Material | Gold 18K / 750 |
| Gemstone | |
| Brand | Fine Jewellery by Sophy Geneva |
| Gemstone | Pearl |
CH, LI, & EU Countries
Puzzled! We are here to help
Stripe, PayPal & Bank Transfer
Registered Mail via Swiss Post
No account yet?
Create an Account